Pożegnanie to czas niezwykły i niezapomniany zarówno dla dzieci, rodziców, a także dyrektora, opiekunek i wszystkich pracowników żłobka. 31 lipca nasze maluszki po raz ostatni przekroczyły drzwi żłobka. Wszystko co Was tu kochane dzieci w żłobku spotkało, spotkało Was po raz pierwszy w życiu, a wszystko co pierwsze i ważne przeżywa się najgłębiej właśnie w wieku dzieciństwa. Ze wzruszeniem, ale także poczuciem dumy żegnaliśmy „nasze dzieci”. Jako pamiątkę chwil spędzonych w żłobku nasi podopieczni otrzymali piękne foto książki zawierające zdjęcia najważniejszych momentów z ich pobytu w placówce. W tym dniu niesamowitą niespodziankę przygotowali rodzice, którzy na umówioną godzinę przyjechali do żłobka z pięknymi kwiatami, tortem i imiennymi podziękowaniami dla wszystkich pracowników za trud włożony w opiekę i wychowanie ich pociech. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy okazali nam zaufanie powierzając naszej opiece swoje dzieci oraz życzymy im licznych powodów do satysfakcji z rozwoju i postępów ich pociech. Naszym kochanym absolwentom życzymy samych dobrych dni, miłych kolegów i koleżanek oraz wiele radości podczas wakacji i zapału do podejmowania nowych wyzwań w progach przedszkola.

Justyna Gondela - opiekunka